Про нас

Підприємство ТОВ "СовєК" вітає Вас на своєму Веб-Сайті. Сподіваємося, що Вас зацікавить продукція і послуги нашого підприємства.

Висока якість виробу - основна теза в роботі нашого підприємства, витоки якого як виробника автоелектроніки, йдуть в добрі радянські вісімдесяті.

Приділяючи якості велику увагу ми не забуваємо і про ціну. Співпрацюючи безпосередньо з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками комплектуючих дозволяє запропонувати споживачам крім якості і найбільш прийнятні ціни.

Підприємство ТОВ "СовєК" представлено на українському, російському і білоруському ринках c 2000 року. За більш ніж 10-і річну свою історію, нам вдалося зайняти міцні позиції на ринку автомотоелектронікі, завоювати авторитет і довіру численних клієнтів серед яких і приватні споживачі, і корпоративні користувачі. З 2007 року ми є єдиним постачальником комутаторів електронних 94.3734, 941.3734, 262.3734, переривника електронного ПЕ-1 - ВАТ "Мотовело", одному з найбільших виробників мотоциклів на території колишнього СРСР.

Ми виробляємо широкий асортимент виробів електроніки для автомобілів виробництва АвтоЗАЗ, АЗЛК, ВАЗ, ГАЗ, УАЗ, ЗІЛ, МАЗ, КАМАЗ, сільськогосподарської та мототехніки.

Останнім часом підприємство освоїло випуск цілого ряду виробів побутового призначення.

Наявність власного високо-технологічного обладнання та кваліфікованого персоналу, що має досвід розробки і виробництва дозволяє нам досягати необхідної якості і надійності продукції, що випускається, здійснювати швидке освоєння нових виробів і модернізацію вже випускаються.

Підприємство також надає послуги з виконання токарних, фрезерних, зварювальних робіт, лиття під тиском, лазерну порізку металу, штампування, монтажу радіоелектронних виробів і ін.

Наші фахівці допоможуть Вам у виборі продукції та послуг, нададуть інформаційну підтримку і створять всі умови для плідної і взаємовигідної співпраці.