Бензо

Купити недорого запчастини до бензопилами і мотоблоків пропонує багатофункціональне підприємство «СОВЄК». Український виробник є лідером продажів на внутрішньому ринку і дбає про високу якість продукції, що реалізовується.

Структура сайту продумана до дрібниць, максимально зручна, проста для розуміння користувача. Загальні відомості про товар, фото, ціну, інформацію про технічні дані можна знайти в картці товару відповідної рубрики «Бензо». Також до уваги відвідувачів запропонований габаритний креслення.
ТОВ «СОВЄК»: кращий вибір запчастин до бензопилами за вигідною вартості

В електронній вітрині веб-ресурсу представлений широкий асортимент висококласної запчастин до бензопилами:

    Спеціалізовані генератори змінного струму, призначені для організації системи запалювання в двигунах бензопил «Дружба», «Урал», (магнето МБ-1), мотокультиватора «Кріт» (магнето МБ-1К).
    «Собачки» стартера, що застосовуються в кікстартерном приводі мотокос, зроблених в Китаї.
    Шнури стартера, використовувані для того, щоб привести в обертання кікстартерние механізми бензопил.
    Маслос'емнікі для бензопил «Мотор Січ».
    Шківи стартера для бензопил, випущених в Китаї.

Запчастини на мотоблок виробника «СОВЄК» характеризуються надійністю, зносостійкістю, тривалим терміном безвідмовної служби. Вони виготовляються на сучасному обладнанні з екологічно чистих, нешкідливих для людини, матеріалів. Вся продукція пройшла сертифікацію і відповідає вимогам пожежної безпеки.
Оформлення замовлення, доставка

Купівля запасних частин оформляється в телефонному режимі (контакти для зв'язку - +38 (0432) 552 777, що (770)). Наші менеджери завжди готові надати вичерпну консультацію кожному клієнту. З питань щодо технічних характеристик виробів, з діловими пропозиціями можна звертатися за e-mail. Для відправки кореспонденції на сайті вказано абонентський ящик, а для зв'язку з відділом продажів - мобільні номери телефонів.

Компанія реалізує запчастини до мотоблоків власного виробництва не тільки в роздріб, а й оптом. Підприємство також здійснює експортні поставки. Покупець може розраховувати на своєчасну доставку по Україні. Ми готові транспортувати замовлення в міста - Одесу, Київ, Вінницю, Харків та інші.

Детально

Магнето МБ-1

Загальні відомості Магнето - спеціалізований генератор змінного струму зі збудженням від оберт..

245.00 ₴

Магнето МБ-1К

Загальні відомості Магнето - спеціалізований генератор змінного струму зі збудженням від оберт..

270.00 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)