Електронне запалювання

Компанія ТОВ «СовєК», недорого, оптом і в роздріб, пропонує купити електронне запалювання автомобілів українського виробництва, що застосовується в ВАЗ. Головна теза в роботі нашого підприємства - висока якість продукції, що реалізовується. Електронний каталог сайта зручний для кожного користувача. У картці товару вказані загальні відомості про виріб, технічні дані електронного запалювання і ціна. Вся електроніка, представлена ​​на інтернет ресурсі, має відповідні сертифікати якості та повністю відповідає міжнародним стандартам.

 
Переваги покупок на веб-ресурсі «СовєК»

 

Виробник гарантує, при правильній експлуатації і дотриманні її умов, бездоганну роботу безконтактного запалювання протягом двадцяти чотирьох місяців з моменту здійснення покупки. Для отримання професійної консультації досвідченого фахівця щодо безконтактного запалювання ВАЗ, а також для оформлення замовлення слід зателефонувати за номерами, вказаними в розділі «Контакти» сайту підприємства «СовєК» - +38 (0432) 552 770 (777). Фірма гарантує своєчасну доставку по Україні, в тому числі в міста - Вінницю, Київ, Одесу і Харків.

 
Безконтактне електронне запалювання: плюси застосування

 

Дана деталь - незамінний елемент в машинах модельного ряду Волзького автомобільного заводу 2101 - 2107.

 

У БСЗ ВАЗ, є, об'єднані між собою в єдиному корпусі:

    Інфрачервоний, оптичний датчик. Ним видаються керуючі імпульси низької напруги. Датчик також сприяє розподілу, за окремими свічок запалювання, імпульсів напруги.
    Комутатор.
    Індикатор налаштувань положення.

Завдяки використанню безконтактного запалювання, забезпечується:


    Стабільність величин системи в період її використання. Це обумовлено відсутністю механічних елементів, що піддаються обгорання і стирання.
    На порядок вище напруга (приблизно 400 Вольт) на котушці, а саме - на її первинної обмотці.
    Висока швидкість збільшення напруги на котушці, і, як наслідок - більш надійне утворення іскри.


Монтується електронне запалювання ВАЗ під кришкою розподільника (переривника) запалювання (трамблера), замінюючи Контактна пару (встановлюється на її штатне місце).

Детально

Безконтактне електронне запалювання 136.3734

Загальні відомості БЕЗ являє собою об'єднані в одному корпусі оптичний інфрачервоний датчи..

200.00 ₴

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)