Датчик Холла

Багатофункціональний підприємство «СовєК» пропонує користувачам інтернет-ресурсу ознайомитися з широким асортиментом продукції власного виробництва і придбати недорого датчики Холла ВАЗ. Вироби призначені для установки в даних автомобілях різних модифікацій (з безконтактною системою).
Виробник «СовєК»: великий вибір датчиків Холла за вигідною ціною.

У нашому електронному каталозі представлені виключно сертифіковані товари, виготовлені на сучасному промисловому обладнанні і відповідають високим стандартам якості. На сайті підприємства можна замовити вироби оптом, а також придбати потрібний товар в роздріб.

Для ознайомлення з фото, ціною датчика Холла, коротким описом його технічних характеристик, слід відкрити картку товару відповідного розділу «Автоелектроніка».

Щоб купити датчик Холла, отримати розширену, професійну консультацію щодо його параметрів, зв'яжіться з менеджерами компанії за вказаними на сайті стаціонарним номерами телефону - +38 (0432) 552 777, (770). Також з питань оформлення замовлення, з пропозиціями ділового співробітництва можна написати на e-mail. Для відправки кореспонденції в «Контактах» вказано абонентський ящик, а для зв'язку з відділом продажів - мобільні телефонні номери.

Купивши виріб за допомогою інтернет-ресурсу ТОВ «СовєК», кожен клієнт може розраховувати на оперативну доставку по Україні, включаючи населені пункти - Київ, Вінницю, Одесу і Харків.
Що являє собою датчик Холла?

Головний компонент системи запалювання - датчик Холла в машині - являє собою контрольний прилад, що виконує наступні функції:

    Фіксує, шляхом трансформації вихідної напруги двигуна, зміни в магнітному полі.
    Формує керуючі імпульси в складі датчика-розподільника безконтактної системи запалювання машин ВАЗ певних модифікацій.

Від робочого стану датчика залежить безперебійне функціонування автомобільного двигуна, оскільки пристрій відповідає за утворення іскри для його запуску.

Виробник несе відповідальність за бездоганну роботу датчика Холла в разі, якщо були правильно дотримані умови його експлуатації. Гарантійний термін складає дванадцять місяців з дня продажу виробу.

Детально

Датчик Холла 1135.3855 для ВАЗ 2108, -09, -10, -1111; ЗАЗ-1102, -1105

Загальні відомості Датчик положення на ефекті Холла призначений для формування керуючих імпульсів..

55.00 ₴

Датчик Холла 1135.3855 для ВАЗ-212101, -2131, -21-2107

Загальні відомості Датчик положення на ефекті Холла призначений для формування керуючих імпульсів..

55.00 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)