Переривник електронний

Вам необхідно для мотоциклів «Мінськ», «Іж», мопедів, мотоблоків, моторолерів надійне, зносостійке реле поворотів електронне? Купити недорого товар українського виробництва можна на сайті багатофункціонального підприємства «СовєК», в розділі «Мотоелектроніка». Навігація веб-порталу зручна для кожного користувача. Електронна вітрина постійно поповнюється новими, більш досконалими розробками.
Підприємство «СовєК»: відмінну якість виробів за розумною ціною

У картці товару ви знайдете фото, ціну, короткий опис, технічні характеристики реле поворотів і схему їх включення. Виробник подбав не тільки про бездоганну якість продукції, що випускається, яка повністю відповідає європейським стандартам, а й про її безпеки. Переривачі електронні виробляються на сучасному, інноваційному обладнанні і не підводять в процесі роботи, чітко виконуючи покладені на них функції.

Все що потрібно, для оформлення покупки опт або в роздріб, - набрати наступні комбінації цифр - +38 (0432) 552 777, (770). У телефонному режимі наші кваліфіковані менеджери нададуть вичерпну інформацію по всіх, що цікавлять покупця, питань і оформлять покупку. Також для підтримки комунікації з клієнтами, для пропозицій ділового співробітництва в «Контактах» вказані e-mail, мобільні номери телефонів відділу продажів, а для відправки кореспонденції - абонентський ящик.

Компанія «СовєК», при необхідності, організовує доставку по Україні, в тому числі в максимально короткі терміни транспортує замовлення в обласні центри - Вінницю, Київ, Одесу і Харків.
Переривник електронний: застосування, функції, гарантія

Переривник електронний - незамінний пристрій в роботі системи покажчиків поворотів мототранспортних засобів. Він розташовується на рамі під баком з бензином, захищений від короткого замикання в ланцюзі сигнальних ламп. Переривачем також забезпечується функціонування покажчиків повороту в режимі аварійної сигналізації. Реле не вимагає догляду і спеціального техобслуговування в процесі роботи.

На реле поворотів на мотоцикл передбачена гарантія терміном на дванадцять місяців (з моменту здійснення покупки), за умови, що виріб експлуатувалося належним чином

Детально

Переривник електронний ПЕ-1

Загальні відомості Переривник ПЕ-1 призначений для роботи в системі покажчиків поворотів для мото..

80.00 ₴

Переривник електронний ПЕ-2

Загальні відомості Переривник ПЕ-2 призначений для роботи в системі покажчиків поворотів для мото..

90.00 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)