Регулятори напруги

Недорого купити реле поворотів, напівпровідниковий випрямний блок з з'єднувальним роз'ємом для мотоциклів «Іж», а також регулятор напруги, який застосовується в мототехніки «Дніпро» і «Урал», пропонуємо на веб-ресурсі виробника «СовєК».
Переваги оформлення покупки на веб-ресурсі підприємства «СовєК»

Навігаційна система сайту проста і зрозуміла для кожного користувача. Вона дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію, орієнтуватися в розділах електронного каталогу. Щоб ознайомитися з загальними відомостями та технічними характеристиками, схемою підключення і габаритним кресленням реле регулятора напруги, слід відкрити картку товару. Тут також розміщується фото вироби і зазначена ціна на реле регулятор мотоцикла в гривнях.

Оформлення замовлення відбувається в телефонному режимі. Для того, щоб зв'язатися з менеджерами компанії, слід набрати стаціонарні номери розділу «Контакти» даного сайту, - +38 (0432) 552 777, (770). Кваліфіковані фахівці нададуть інформаційну підтримку кожній зацікавленій в покупці клієнтові. Вони проконсультують щодо технічних параметрів реле поворотів на мотоцикл, регуляторів напруги та інших товарів, призначених для мототранспортних засобів. Також для зв'язку вказані мобільні номери відділу продажів, адреса електронної пошти та абонентський ящик (для відправки кореспонденції).
Регулятори напруги компанії «СовєК» - вдале і надійне рішення за розумні гроші

Продукція українського виробництва відзначена сертифікатами якості. Регулятор напруги генератора виготовляється на сучасному, високотехнологічному обладнанні.

Реле поворотів електронного притаманні такі характеристики:

    зносостійкість;
    безпеку;
    тривалість служби.

Виріб надійно захищене від проникнення всередину сторонніх тіл, бензину і масла, не боїться вологи, перепадів температур, заморозків, впливу прямих сонячних променів. На регулятори напруги виробником передбачена гарантія терміном на двадцять чотири місяці з моменту продажу (за умови його належної експлуатації).

Багатофункціональний підприємство ТОВ «СовєК» реалізують продукцію власного виробництва не тільки в роздріб. Компанія займається також поставками опт і відправленнями товарів на експорт. Крім того, фірма здійснює своєчасну доставку по Україні замовлених деталей, наприклад, в обласні центри - Київ, Харків, Одесу та Вінницю.

Детально

Регулятор напруги 33.3702

Загальні відомості Регулятор напруги 33.3702 призначений для підтримки напруги бортової мережі мо..

105.00 ₴

Блок напівпровідниковий випрямний БПВ 14-10 з з'єднувальним роз'ємом

Загальні відомості Блок призначений для випрямлення трифазного змінного струму і регулювання випр..

290.00 ₴

Блок напівпровідниковий випрямний БПВ 14-10 з клемними з'єднаннями

Загальні відомості Блок призначений для випрямлення трифазного змінного струму і регулювання випр..

290.00 ₴

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)