Виробництво пружин

ТОВ «СовєК» - сучасне, виробниче підприємство, динаміка розвитку якого обумовлена ​​постійним пошуком і впровадженням сучасних технологій і вкладень в підвищення кваліфікації співробітників.
Одним з основних напрямків діяльності якого є виробництво пружин: електротехнічної, меблевої, легкої, будівельної, металургійної промисловості, сільського господарства, автомобільного транспорту.

Виробляємо пружини:

- по виду сприйманого навантаження - пружини розтягування, пружини стиснення, пружини кручення, пружини вигину, кільця і ​​скоби;
- за конструкцією - циліндричні, конічні, бочкоподібні, тарілчасті.

Технічне оснащення виробництва дозволяє виготовляти пружини з дроту діаметром від 0,2 до 25 мм включно з прокату круглого, плоского, квадратного перетину і стали марок: В2 ГОСТ 9389-75, 60С2А ГОСТ 14963-78,12Х18Н10Т ПО, 50ХФА, 60С2, 60С2А, 60С2ХА, 65С2, 65С2ВА, 65Г, 70, 70С3А, БрБ-2.

На всіх циклах виробництва контролюються основні технологічні параметри, що дозволяють досягти високої якості продукції. На виробництві є автоматизоване обладнання, яке дає можливість виконувати замовлення будь-якої кількості.
Наше підприємство пропонує комплексне рішення Ваших завдань шляхом індивідуальної розробки пружин і виробів з дроту на базі сучасник верстатів з ЧПУ.

Також під замовлення робимо шліфування торців, термообробку, фарбування і гальванічну обробку пружин.

Пружини спеціального призначення - пружини вигину, кільця і ​​скоби.
Пружини крутіння різної конфігурації.
Пружини стиску різної конфігурації. Пружини стиску є найбільш поширеною конфігурацією пружин.
Пружини розтягання різної конфігурації.